Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

VAŠ proti Šluknovu v oslabené sestavě

27.04.2017
V sobotu 22. 4. 2017 jsme na domácí palubovce v okresní soutěži hostily soupeřky ze Šluknova, které jsou v této soutěži nejzkušenější a nejsilnější soupeř. Bohužel jsme se potýkaly s vysokou absencí (nemoc, zahraniční exkurze), proto jsme se do zápasu proti Šluknovu pustily pouze v osmi.
Tentokrát jsme nekupily chyby, soupeře jsme hned v úvodu zaskočily výborným servisem, kvalitním útokem a úspěšnými bloky. První set jsme jasně ovládly 25:11. Ve druhém setu přestal soupeř chybovat, byl úspěšnější na podání a zaslouženě zvítězil 18:25. Rozhodovalo se až ve třetím, do kterého jsme nastoupily a bojovaly jako lvice. Vytvořily jsme si výrazný náskok, který jsme zakončily několika přímými body z podání. Zvítězily jsme 2:1, v rozhodujícím setu 15:11.

Podle mého názoru nejtěžší soupeř v jarní části sezóny, na obou stranách sítě bylo vidět spoustu pěkných výměn. První set druhého zápasu byl do poslední chvíle velmi vyrovnaný, skončil v náš prospěch poměrem 31:29. Druhý set jsme nedokázaly přesně přijmout, chvílemi jsme prohrávaly více než o deset bodů, v závěru jsme sice stáhly na menší rozdíl 20:25, ale nevynucené chyby na podání nás opět poslaly do tiebreaku. V posledním setu se na nás projevila únava, nedokázaly jsme soupeřkám vzdorovat v žádných herních činnostech. Ve třetím setu jsme jasně podlehly 7:15, druhý zápas tedy 1:2.

Opět musím děvčata výrazně pochválit, nechybí jim nasazení a dokáží se poučit z chyb předchozích utkání!