Přihlaste se na naše pravidelné aktivity! 
  Volejte  +420 603 245 775   •   Kontakty

Gestor: Miluše Morkusová
Telefon: +420 732 102 272
Email: mila.morkusova@sinstitut.cz

Adresa: Třída 9. května 1386, 408 01 Rumburk

» Články
» Pravidelné akce


Moderní zázemí Schrödingerova institutu, přímo „ušité na míru“ pro jeho potřeby, se nacházejí přímo v centru Rumburku, vedle městského úřadu na třídě 9. května. Nádherná funkcionalistická budova ze začátku 20. století sloužila dříve jako obchodní dům s obuví firmy Baťa. Tento název, „Baťa“ přetrvává do dnes, ačkoliv část lidí si budovu spojuje již s označením Lékárna Dr. Max, která se nachází v přízemí objektu, pod střediskem Schrödingerova institutu.

Středisko je otevřeno každý všední den. V dopoledních hodinách je zde otevřen Předškolní klub Koťátko pro děti ve věku od tří do šesti let. Po obědě se otevírají dveře Kočičí akademie, klubu pro žáky základních škol, který je mezi dětmi velmi oblíben a hojně navštěvován. Na tyto aktivity navazuje celá řada kroužků a pravidelných i nepravidelných aktivit. Zejména velký zájem je o aktivity výtvarného ateliéru. Ty jsou zaměřeny nejen na malbu a kresbu pro všechny děti, ale Schrödingerův institut významně podporuje i práci s talenty ale také aktivity pro dospělé. Víkendové kurzy a workshopy se staly již tradicí a v Rumburku a jeho okolí mají již velkou reputaci.

Zázemí zde našel I Rumburský komorní orchestr, který využívá každou středu toto středisko jako zkušebnu pro nácvik skladeb různých skladatelů a hudebních mistrů vážné hudby. Kromě pravidelných aktivit se zde v průběhu roku konají příměstské tábory, oblíbené přespávačky, ale také různá setkávání pedagogů SI s rodiči, ať již vzdělávací, společenská, výchovná či informativní atd.

Novinky e-mailem

Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů
Volejte +420 603 245 775 nebo +420 413 034 800  •  Kontakty
Napište sekretariat@sinstitut.cz
Sídlo: Londýnská 562, 407 53 Jiříkov
Zasílací adresa: Palackého 205, 408 01 Rumburk